Kto stojí za značkou venhel

Užívaj si dnešok,
mysli na zajtrajšok.

Hľadáme malých a stredných výrobcov kvalitných potravín a produktov do udržateľnej kuchyne. Robíme to, aby ste už vy hľadať nemuseli. Cestujeme, ochutnávame, sledujeme procesy výroby, zloženie, nutričné hodnoty výrobkov a vyberáme pre vás len to najlepšie, čo na európskom trhu nájdeme.

Vychutnávame si každý moment, no nezabúdame pri tom na budúcnosť. Rozmýšľame nad zdravím nás samých a aj nad zdravím našej planéty. V našom obchode nájdete preto len produkty od výrobcov s rovnakou filozofiou.

Pod značkou VENHEL® nájdete úžasné produkty, ktoré sme na našich cestách objavili a zaslúžite si ich objaviť aj vy. Prešli prísnym testom chuti a ich zloženie nám schválili aj naši výživoví poradcovia.

venheLOVE sú výrobcovia, ktorí majú skvelý produkt, filozofiu a zároveň sa už stihli presadiť na našom trhu. My ich ale jednoducho milujeme a preto je nám cťou ich ponúknuť aj v našom obchode.

venhel team Maroš
Maroš Krivosudský, CEO a výživový poradca

Dobré jedlo, zdravie a životný štýl s ohľadom na svoje okolie. to sú tri veci, na ktorých si tu zakladáme najviac.

Milujem chutné jedlo a baví ma zdravý životný štýl. Každý deň sa preto snažím ľuďom pomáhať, aby sa do chutného jedla a zdravého životného štýlu zamilovali tiež. Robím to už takmer 15 rokov vo výživovej poradni, na prednáškach, v podcastoch a videách, a teraz s tým môžem pomôcť aj všetkým ľuďom, ktorí prídu na stránku VENHEL.

Som na 100% presvedčený o tom, že zdravý životný štýl môže baviť každého a zároveň, že každý z nás môže byť kuchár či kuchárka. Lepší alebo horší. Ja osobne variť takmer vôbec neviem, no to ma nezastaví v tom, aby som trávil čas prípravou kvalitného a nutrične hodnotného jedla pre svojich blízkych. Čerstvé potraviny na takéto (ne)varenie nakupujem najčastejšie na trhu, tie trvanlivé takmer vždy u nás na e-shope.

Moje absolútne top...

venhel team Igor
Igor Lúčanský, zakladateľ a manažér

Našim cieľom je spájať všetkých ľudí tam, kde je to najjednoduchšie: pri jedle, pri stole, doma.

Všetci tu neustále rozprávali o tom, že je u nás druhotriedna kvalita potravín zo zahraničia a že naši výrobcovia idú po cene atď., pritom sme veľmi dobre vedeli, že tá kvalita tu je, len sa ku zákazníkom cez supermarkety nedokáže dostať. Strašne nás to mrzelo. Každú chvíľu sme v agentúre riešili, ako ukázať ľuďom, že veci od našich výrobcov sú super. 

Zbožňujem ...

venhel team Martin
Martin Kušpál, zakladateľ a kreatívec

Ak tu všetci chceme lepšie žiť, musíme lepšie jesť, nakupovať a pomáhať si.

Roky sme budovali značky nadnárodných spoločností a veľkých reťazcov. Poznáme náročnú vychodiskovu situáciu malých výrobcov. Zároveň sme videli túžbu domáceho spotrebiteľa po kvalitných, netradičných a nových výrobkoch. Napadlo nás spojiť obe strany a využiť na to práve naše schopnosti. 

Projekt VENHEL beriem osobne. Sám tu nakupujem pre svoju rodinu a mojím cieľom je sprístupniť čo najviac našich výrobkov čo najširšej skupine ľudí.

Nedokážem fungovať bez ...

venhel team Miška
Miška Gavurová má na starosti naše social médiá a web

Máme e-shop plný produktov na ktoré som hrdá. 

Mám veľkú radosť, že som mohla byť pri súčasťou projektu VENHEL od jeho úplného začiatku. Spolu s Igorom a Martinom sme vymýšľali čo a ako, čo mimochodom robíme spolu dodnes. Nevedela som sa dočkať, kedy projekt konečne spustíme a ten nesmierne náročný rok prípravných prác sa premietne do reality. Ani sme sa nenazdali, a aj keď za nie úplne ideálnych podmienok (home office a online hovory), zvládli sme to a teraz máme e-shop plný produktov pod našou značkou, na ktoré som hrdá. 

Milujem jedlo, milujem kvalitu a chuť. Veľmi ma baví dizajn, na ktorý si u nás potrpíme a ktorý je súčasťou každého nášho výrobku. VENHEL spája všetko, po čom moje srdce túži.  Písať o našich produktoch na social nie je ani práca, ale sen. Všetko to do seba tak pekne zapadá a je krásne pozerať sa na to, ako sa naša VENHEL komunita rozrastá.

Mám úplne najradšej ...

venhel team Magdaléna
Magdaléna Molnárová, náš klientsky servis a nákupca

Myslím si, že aj na Slovensku si zaslúžime ľahkú dostupnosť naozaj chutných a kvalitných výrobkov od menších a poctivých výrobcov.

V živote rada robím veci, ktoré majú zmysel a som veľmi rada za to, že pracovať pre VENHEL je jednou z nich. Myslím si, že aj na Slovensku si zaslúžime ľahkú dostupnosť naozaj chutných a kvalitných výrobkov od menších a poctivých výrobcov. Každý jeden človek sa svojim nákupným správaním podieľa na budúcnosti našej krajiny, a preto vyzývame ľudí k výberu poctivých výrobkov. Sme slovenská firma, ktorá nechce ostať doma, ale chce ísť do sveta a všetkým povedať, že aj tu, vo východnej Európe, vieme robiť skvelé veci. Denne sa rozprávam s našimi najzlatšími zákazníkmi a som presvedčená o tom, že sa nám to darí robiť správne.

Z našich výrobkov som si zamilovala zeleninové nátierky – najviac tekvicovú, bezlepkové karamelové krúžky – je naozaj ťažké nájsť chutné bezlepkové potraviny a najštipľavejšia chilli omáčka Carolina Reaper horčica! Určite odporúčam.

V sklade ma nepustia ku ...

venhel team Lukáš
Lukáš, náš front-end-ďák

Jedinou nevýhodou je, že pri údržbe nášho webu sa celé dni pozerám na skvele vyzerajúce jedlo, z čoho som neustále hladný.

Svojou prácou na webe VENHELu prispievam k tomu, aby bol slovenský a český trh obohatený o niečo nové. Jedinou nevýhodou je, že pri údržbe nášho webu sa celé dni pozerám na skvele vyzerajúce jedlo, z čoho som neustále hladný.

Produkty, ktoré VENHEL ponúka, sú inovatívne a čo viac zdravé a prírodné. Napríklad také arašidové maslo som už dlhé roky poznal. Jeho mliečnou čokoládou ochutená verzia mi ale hneď učarovala natoľko, že si ho nestíham objednávať. Navyše v kombinácii s našimi prírodnými džemami je možné vytvoriť chutnú, zdravú a rýchlu bombu! Najradšej mám BIO jahodový džem bez pridaného cukru. A keď toho môj sladký zúbok ešte stále nemá dosť, tak sa rád dotlačím bezlepkovými karamelovými krúžkami.

Dúfam, že moja polovička kúpi ...

venhel team Andrej
Andrej, náš vývojár

Našu konkurenciu dobiehame krok po kroku a keď vidím, ako dynamicky VENHEL rastie, poháňa ma to dopredu

Som vývojár a dlhé roky pracujem na e-shopoch pre iných klientov. VENHEL mi dal možnosť realizovať svoju víziu technologických riešení a podieľať sa tak na inováciách v oblasti IT. Začal som si uvedomovať potrebnú komplexnosť riešenia, aká je nevyhnutná pre kvalitný a trendový e-shop, ktorého ambícia je fungovať agilne v niekoľkých krajinách. 

Našu konkurenciu dobiehame krok po kroku a keď vidím, ako dynamicky VENHEL rastie, poháňa ma to dopredu. Máme nápady na nové a lepšie funkcie, ktoré chceme hneď skúšať a prinášať na náš e-shop. Mimo našu prácu s kódom musím pochváliť aj grafikov a hlavne nášho fotografa, ktorý s jedlom proste čaruje.

Niekedy sa chodím len tak pokochať: "Aký nový tovar máme? Aha, tu sú nové fotky, ó, to je chutné! A na blogu je nový recept - šup do záložiek, tento vyskúšam :D". 

Doma sa vždy tešíme na ...