Zeleninové nátierky pre deti a aj pre dospelých s vysokým obsahom vlákniny

Aj keď o niektorých našich nátierkach by sa dalo povedať, že sú strukovinové, nemožno ani jednej z nich uprieť autentickú chuť.

Prečo sme sa rozhodli predstaviť vám práve tieto úžasné (a odteraz už len všeobecne) zeleninové nátierky?

Všetko sa to vracia k našej hlavnej vízii – ponúknuť ľuďom okolo seba niečo úžasné, pravé, nefalšované, zeleninové nátierky vhodné najmä pre tehotné ženy a deti, ktoré by boli kľudne aj pre naše deti (a že ich už pár máme ste asi videli aj na našich sieťach), mamám, každému. Ale ako sa zorientovať na trhu plnom sójových náhrad, umelo alebo pre objem jablkami sladených pseudo-nátierok? Odpoveď je jednoduchá – pokus / omyl – až kým nenatrafíte na rovnakých bláznov a nadšencov ako ste vy sami.

A tak sme jedného dňa narazili na super malého výrobcu, partičku neskutočných nadšencov, ktorí už vedeli vytvoriť super nátierky zo zeleniny, strukovín a teraz už experimentujeme aj s ovocím. Dôležité však bolo, že svoje výrobky vedeli vyrobiť bez pridaných umelín, konzervantov a vrátili sa k starej dobrej pasterizácii. Vytvorili sme teda spolu celý rad najvyššej kvality - zeleninové nátierky pre deti, ale nie len. 

Séria nátierok, ktorú sme pre vás spoločne s našimi kolegami pripravili pokryje chute celej rodiny. Hoc sú všetky zeleninové nátierky vhodné pre deti, majú vysoký obsah vlákniny a sú to v podstate úplne čisté pravé zeleninové nátierky, predsa len každý z nás má trošku inú chuť.

Napríklad mrkvová, cícerová alebo tekvicová nátierka zmiznú vždy ako prvé, lebo neustrážime deti a zeleninové nátierky priam hltajú. My starší preferujeme niečo ostrejšie, ako sú fazuľová nátierka s chilli, alebo fazuľová nátierka s extra chilli. A tí, čo nemajú radi štipľavé, máme aj chute pre dospelých, ako zelerová nátierka s mandľami, šošovicová nátierka so sušenými slivkami a (moja osobná superstar) nátierka z červenej repy s vlašskými orechmi.

Zeleninová nátierka však nesmie byť nudná, ani keď je pre deti. Jedlo je jedna z najintímnejších vecí nášho života, najmä rodinného. A keď chceme občas spraviť niečo dobré pre seba, nemusíme hneď jesť šalát bez chuti, alebo niečo, čo nás absolútne nenapĺňa. Sme dnes technologicky strašne ďaleko a aj vďaka tomu vie dnes aj zeleninová nátierka chutiť priam michelinovsky, najmä keď chceme dať niečo našim deťom, musí to byť aj trošku cool. A to verím, že sme vám priniesli. Niektorí si u nás natierajú tieto super zeleninové bomby na chlebík. Iný svoje vášne neovládnu a pochutnávajú si na týchto dobrotách lyžičkou rovno z pohárika.

Zeleninové nátierky pre deti - nový mix

Inak super vec sme nedávno vyladili – všetky nátierky v jednom mixe, mix zeleninových nátierok je skvelý aj pre deti a o raňajky máte postarané – len pozor, neotvárajte ich naraz, lebo sú naozaj naozaj naozaj úplne prírodné, BIO kvalita a do troch dní po otvorení začnú pomaličky degradovať a zasa aj keď sa zdá, že len 140g, ale sú extra sýte, preto stačí naozaj po jednej, maximálne dvoch. Každopádne na úvod odporúčam mix – vyskúšate a potom sa dá objednávať už po jednej. A najlepšie je na tom, že držíme malý sklad, čiže ich skoro vždy máte čerstvé.

Ale späť ešte k baleniu. Hoci cieľom bolo priniesť niečo úchvatné, naozaj kvalitné a vybrať niečo kde sa nemusíte báť, nie je nám úplne všetko jedno. Naše zeleninové nátierky pre deti sú schválne zabalené v skle a pokiaľ je to možné, budeme radi, ak poháriky ďalej využijete, či už na zaváranie alebo vlastné ovocné, strukovinové, zaváraninové alebo rovno aj zeleninové nátierky (aj keď naše sú naozaj super, nemusíte vymýšľať vlastné). A keď nie, tak aspoň skúste vyseparovaťetiketa je papierová a dá sa jednoducho odstrániť :)

Veríme, že sme vás presvedčili a odstránili isté pochybnosti, ktoré v sebe na prvý pohľad môže mať výrobok akým sú zeleninové nátierky a už viete, že sú vhodné aj pre deti. Či už praktizujete v živote BIO, vegetariánstvo, vegánstvo, fitness, alebo ste aj klasický mäsožrút, skrátka úplne obyčajný človek, ktorého už všetky tieto diéty a delenie sa nebaví, a chcete len niečo dobré a chutné zeleninové nátierky od venhelusuper voľba.

Aby sme ľudí znova spájali a to tou najprirodzenejšou vecou – jedlom.

Produkty v článku

Šošovicová nátierka so sušenými slivkami 140 g

2,59 €

Skladom

Šošovicová nátierka so sušenými slivkami 140 g

Obľúbené
Nátierka z červenej repy s vlašskými orechmi 140 g

2,59 €

Skladom

Nátierka z červenej repy s vlašskými orechmi 140 g

Obľúbené
Mrkvová nátierka s rakytníkom 140 g

2,59 €

Mrkvová nátierka s rakytníkom 140 g

Tekvicová nátierka s jablkom 140 g

2,59 €

Skladom

Tekvicová nátierka s jablkom 140 g

Cícerová nátierka s makom 140 g

2,59 €

Skladom

Cícerová nátierka s makom 140 g

Zelerová nátierka s mandľami 140 g

2,59 €

Skladom

Zelerová nátierka s mandľami 140 g

Fazuľová nátierka s chilli 140 g

2,59 €

Skladom

Fazuľová nátierka s chilli 140 g

Fazuľová nátierka s extra chilli 140 g

2,59 €

Skladom

Fazuľová nátierka s extra chilli 140 g

-10%
Rastlinné nátierky - degustačný MIX 8 ks x 140g

18,65 € 20,72 €

Skladom

Rastlinné nátierky - degustačný MIX 8 ks x 140g

Autor článku:

Igor Lúčanský

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Rýchly, efektívny a komfortný spôsob doručenia s viac ako 1300 výdajnými miestami po celom Slovensku.

Pri nákupe nad 60€ dopravu neplatíte

Platí pre Slovensko aj Českú republiku, tak prečo to nevyužiť?

Zažili naše výrobky cestou ku vám kopu dobrodružstiev?

Pošlite nám foto poškodeného tovaru a my vám obratom pošleme nový.

Férovo od malých lokálnych výrobcov

Podporujeme malých výrobcov a nakupujeme za férové ceny. Mnohé naše výrobky sú vyrábané ručne.

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Venhel newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.