Výživová poradňa VENHEL: Poraďte sa s našimi odborníkmi

Pravdepodobne už viete, že pri výbere každého z produktov v našej ponuke stoja aj odborníci z oblasti zdravej výživy. Len spolu s dohľadom výživových poradcov vieme zabezpečiť, aby boli všetky výrobky nielen chutné a poctivo vyrobené, ale aj nutrične vyvážené a pripravené z kvalitných surovín. My sme sa teraz rozhodli, že naši výživoví poradcovia nebudú radiť pri výbere potravín len nám, ale aj vám - našim zákazníkom. Spúšťame pre vás bezplatný chat, kde sa našich odborníkov môžete každý deň spýtať, čo vás zaujíma.

Každý pracovný deň

Svoje otázky ohľadom zdravej stravy nám môžete napísať do live chatu každý pracovný deň medzi 17:00 a 19:00 a výživový poradca vám poradí ihneď, ako to bude možné. Ak vám tento čas nevyhovuje, nevadí. Napísať nám môžete aj kedykoľvek inokedy počas dňa, správu si odložíme a akonáhle sa k nej nutriční poradcovia dostanú, odpíšu vám.

Na čo sa naši klienti zvyknú pýtať?

Celý stravovací plán vám samozrejme poradcovia nestihnú pripraviť, no so stravou vám poradiť vedia. Ktoré produkty z našej ponuky, či ponuky iných obchodov sú pre vás vhodné, keď ste alergici? Čomu predchádzať, keď máte napríklad histamínovú alebo laktózovú intoleranciu? Ako sa zorientovať v nutričných hodnotách a v zložení produktov a ktoré produkty sú pre vás vhodné, keď sa snažíte schudnúť alebo držať inú diétu? Na tieto a mnoho iných otázok vám radi odpovieme. A ak by ste chceli celý stravovací plán, alebo osobnú či online konzultáciu s výživovým poradcom, môžete využiť kód na 20% zľavu v našej partnerskej výživovej poradni www.fitnessplan.skPri objednaní ktorejkoľvek služby na stránke zadajte kód VENHEL20 a zľava je vaša. 

Autor článku:

Maroš Krivosudský

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Rýchly, efektívny a komfortný spôsob doručenia s viac ako 1300 výdajnými miestami po celom Slovensku.

Pri nákupe nad 60€ dopravu neplatíte

Platí pre Slovensko aj Českú republiku, tak prečo to nevyužiť?

Zažili naše výrobky cestou ku vám kopu dobrodružstiev?

Pošlite nám foto poškodeného tovaru a my vám obratom pošleme nový.

Férovo od malých lokálnych výrobcov

Podporujeme malých výrobcov a nakupujeme za férové ceny. Mnohé naše výrobky sú vyrábané ručne.

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Venhel newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.