Bezplatné prednášky vo firmách: Výživoví poradcovia o jedlom hmyze a budúcnosti potravín

Budúcnosť našej planéty a teda ani budúcnosť stravovania nám nie je ľahostajná. To dávame jasne najavo portfóliom potravín a produktov do udržateľnej kuchyne v našom obchode, a tento rok sme sa to rozhodli dať najavo aj počas prednášok o udržateľnosti v stravovaní a o budúcnosti potravín. Vyslali sme našich partnerských výživových poradcov na dni zdravia do firiem po Slovensku a teraz takúto bezplatnú prednášku môžete absolvovať aj vy a vaši kolegovia.

Jedlý hmyz ako potravina budúcnosti?

Pri zrode myšlienky realizovania prednášok bola obyčajná výmena názorov o našom jedlom hmyze a o tom, či práve táto potravina bude v najbližších desiatkach či stovkách rokov základom nášho stravovania. Keďže spolupracujeme s odborníkmi, netrvalo to dlho a zhromaždili sme dostatok dát na to, aby sme mali v tejto problematike jasnejšie. Aby tých dát nebola škoda, rozhodli sme sa, že ich posunieme aj ďalej - ku všetkým ľuďom, ktorých téma udržateľnosti a zdravej výživy zaujíma.

Počas prednášky s výživovými poradcami sa dozviete, aký je problém súčasného nastavenia potravinového priemyslu, aké má jedlý hmyz plusy a mínusy, aké nástrahy a výzvy čakajú v budúcnosti hmyzí priemysel, ale aj to, aké ďalšie potravinové alternatívy môžu byť skutočnou budúcnosťou stravovania.

Firemné dni zdravia, dni udržateľnosti a iné

Ako si takúto prednášku rezervovať? Kapacity síce nemáme neobmedzené, no je to naozaj bezplatné a termín prednášky pre vaše dni zdravia pre zamestnancov si môžete rezervovať jednoducho. Stačí nám napísať na venhel@venhel.com a my sa s našimi odborníkmi pokúsime nájsť vyhovujúci termín online alebo osobnej prednášky priamo vo vašej spoločnosti.

Autor článku:

Maroš Krivosudský

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Doprava cez Zásielkovňu už aj u nás!

Rýchly, efektívny a komfortný spôsob doručenia s viac ako 1300 výdajnými miestami po celom Slovensku.

Pri nákupe nad 60€ dopravu neplatíte

Platí pre Slovensko aj Českú republiku, tak prečo to nevyužiť?

Zažili naše výrobky cestou ku vám kopu dobrodružstiev?

Pošlite nám foto poškodeného tovaru a my vám obratom pošleme nový.

Férovo od malých lokálnych výrobcov

Podporujeme malých výrobcov a nakupujeme za férové ceny. Mnohé naše výrobky sú vyrábané ručne.

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Venhel newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.