Igor Lúčanský

Igor Lúčanský

Už zjedol všetko - dvakrát!

  • Bývalý amatérsky hráč tenisu
  • Spoluzakladateľ agentúry MAISON D'IDÉE
  • Aktuálne sa tvárim, že som powerlifter.
  • Rád cestujem za stravou po celom svete.

Zastávam názor, že vo Východnej Európe máme super stravu, len ju treba objaviť. Som jeden zo spoluzakladateľov tohto úžasného projektu. Starám sa dnes najmä o SEO a pomáham kolegom v IT ďalej rozvíjať našu aplikáciu. Rád občas prispejem aj nejakým textom, nakoľko som aj súčasťou tímu, ktorý pravidelne testuje kvalitu našich produktov, no taktiež rád mudrujem o jedle len tak pre osobnú radosť. Nebojte sa, čítanie nie je v tomto prípade povinné, ale verím, že obohatí.

Ak by ste mali akékoľvek otázky priamo na mňa, alebo ak nájdete nejaké nezrovnalosti v niektorom z mojich článkov, píšte na igor.lucansky@venhel.com, veľmi rád si rozšírim obzory.
 

Arašidové maslo: Odkiaľ sa vzalo a čo ste o ňom nevedeli?

Arašidové maslo: Odkiaľ sa vzalo a čo ste o ňom nevedeli?

Jeden zo staronových fenoménov, najmä na Európskych trhoch, určite predstavuje aj arašidové maslo. Ide o jeden z najčistejších produktov na trhu, samozrejme, pokiaľ je správne spracovaný. Základom sú 24 hodín mleté arašidy. Nič viac, nič menej. To je klasické arašidové maslo, ktoré má výraznú chuť orechov, vysoký obsah proteínov a tukov. Ide o jeden z najchutnejších doplnkov všetkých diét, no človek musí byť opatrný pri jeho výbere, keďže mnohé alternatívy dnes obsahujú príliš veľa klasického cukru.

Zeleninové nátierky pre deti a aj pre dospelých s vysokým obsahom vlákniny

Zeleninové nátierky pre deti a aj pre dospelých s vysokým obsahom vlákniny

Aj keď o niektorých našich nátierkach by sa dalo povedať, že sú strukovinové, nemožno ani jednej z nich uprieť autentickú chuť. Prečo sme sa rozhodli predstaviť vám práve tieto úžasné (a odteraz už len všeobecne) zeleninové nátierky?

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Venhel newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.